piątek, 19 lutego 2016

Najmodniejsze kolory szminek na wiosnę (MAC)

Jeśli jakimś cudem nie posiadasz jeszcze ani jednej szminki MAC i masz zamiar zakupić jakiś fajny kolor na nadchodzącą wiosnę - ten post jest dla Ciebie.
W tym poście dowiesz się dlaczego akurat MAC, na czym polega fenomen marki i jakie odcienie wybrać? Zapraszam do czytania!MAC to jedna z najlepszych zagranicznych firm na rynku, wywodząca się prosto z USA. Nie wiem jak to robią, ale jeszcze nigdy nie spotkałam się z jakimkolwiek negatywem o ich produktach. Najbardziej popularne są u nich kosmetyki do ust tj. pomadki, błyszczyki, konturówki. Mają w swoich sklepach tak ogromny wybór od tych połyskujących po matowe, że naprawdę ciężko się zdecydować. Jednym słowem- jak nie wiesz jakiego szukasz koloru, to wyjdziesz na pewno z co najmniej jedną! Swego czasu byłam ogromną kolekcjonerką szminek wszelkich marek  dlatego uważam, że warto wydać 80 zł na MAC'a niż kupić kilka tańszych pomadek w Rossmannie. Jakość tych szminek jest świetna, są bardzo trwałe, idealnie się rozprowadzają i nie ma mowy o podkreślaniu suchych skórek czy niemiłosiernym "smrodzie". Mogę zapewnić, że na jednej się nie skończy :) Wystarczająco przekonałam? Jeśli nie, leć do Douglas'a, albo do salonu MAC i na pewno wspomnisz moje słowa.

OK, ale pozostaje pytanie - jaki kolor? Odcieni jednego koloru jest mnóstwo, więc trzeba być pewnym swojego wyboru albo - co bardzo ułatwi sprawę - znać nazwę upatrzonej w internecie pomadki. W takim razie oto mój "wiosenny wybór" szminek tej firmy, które na pewno skradną wam serce. Na pewno to wszelkiego rodzaju róże i nudziaki, przejrzyj inspiracje i wybierz swój ulubiony odcień!

Zdecydowana? 

2 komentarze:

  1. ciezko by mi się było zdecydowac na jeden kolorek ;D

    OdpowiedzUsuń
  2. "Jeśli jakimś cudem nie posiadasz jeszcze ani jednej szminki MAC " nie każdego stać na taką szminkę także dziewczyno spójrz poza czubek własnego nosa i zrozum, że nie wszyscy mają kase, żeby kupić sobie szminkę za prawie 100 zł. Tak na przyszłość.

    OdpowiedzUsuń