sobota, 24 października 2015

Balmain x H&M

To chyba jedna z najbardziej wyczekiwanych kolekcji sieciówkowych. O czym mowa? Oczywiście o współpracy Balmain z H&M. W zeszłym roku furrorę zrobiła kolekcja Alexandra Wanga, teraz czas na kolejnego projektanta Oliviera Rousteinga. Sama wyczekuję kolekcji w sklepie internetowym (potwierdzone info!), ale jeśli któraś z was mieszka w stolicy czy w Krakowie, może będzie miała to szczęście by kupić ubrania stacjonarnie! Ciekawe cen, kolekcji i tego jak prezentują się w niej celebrytki? Zapraszam do czytania:)


Po pierwsze - czy nas, zwykłe dziewczyny będzie stać na kolekcję topowego projektanta? Zdecydowanie tak! Ceny zaczynają się już od 60 zł, a kończą co prawda na ok. 2 tys, ale na Balmain wcale nie zaliczają się do wysokich. Według mnie, jest to ogromna okazja do nabycia czegoś z wyższej półki za kwotę niższą niż rzeczywiście ta rzecz by kosztowała (gdyby nie współpraca z H&M). Z resztą sukienki są tak piękne, że na pewno nie jedna z was wyda oszczędności, być może na nadchodzącą studniówkę? Kreacje są mocno kobiece, ponadczasowe, nawiązujące trochę do tematyki lat 20 (ale tylko trochę!). Poza tym, niektóre z nich niewiele różnią się od ostatniej kolekcji marki Balmain. Przejdźmy zatem do rzeczy, co będzie na nas czekało 5 listopada? Oto kilka najciekawszych propozycji. 

Marynarka 399 pln

Bluzka 399 pln

T-shirt 129,90 pln


Botki 699 pln

Sukienka 1599 pln

Kopertówka 399 pln

Pasek 299 pln
Pierścionek 59,90 plnJak podobają wam się te poszczególne elementy? Mam nadzieję, że uda mi się zaczaić na t-shirt i coś z biżuterii :) Teraz czas na przyjrzenie się temu, jak prezentowały się celebrytki w projektach Oliviera. Przypomnę jeszcze, że twarzą kampanii była nie tylko popularna Kendall Jenner, ale też znakomita modelka Gigi Hadid oraz Jourdan Dunn. Prezentacja kolekcji odbyła się dwa dni temu w Nowym Yorku. Jako ciekawostkę dodam, że obecna była na niej polska blogerka Jessica Mercedes, jako jedyna polka zaproszona na tak znaczące wydarzenie. 

Kendall Jenner

Gigi Hadid

Kylie Jenner

Ellie Goulding

Diane Kruger

Elena Perminova

Jak podsumujecie kolekcje Oliviera? Dla mnie udana, zdecydowanie bardziej niż poprzednia kolaboracja Alexandra Wanga z H&M. A wy co myślicie? Czekamy na 5 listopada!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz