niedziela, 25 maja 2014

letter bag

Dawno mnie tu nie było, ze względu na panujące ostatnio upały, leżałam całe dnie w ogrodzie z ulubionym magazynem w ręce. Nie zabrakło mi jednak czasu na zakupy, a to dziwne..:) 

W dzisiejszym poście chciałam opisać fenomen toreb eko od "Letter Bag". Nie jest to już oryginalny temat, bo jak wiadomo, stały się przez ostatni rok bardzo popularne, do tego stopnia, że dziewczyny zaczęły same malować sobie kontrowersyjne napisy na płóciennych torebkach. Powstało przez to mnóstwo sklepów internetowych i tych "facebookowych" sprzedających identyczne torby, zazwyczaj nieco gorszej jakości. 
Skupmy się jednak na konkretnych przykładach- tych od Letter Bag. 
Jeżeli oglądaliście ostatnio "Stylowy magazyn" Agnieszki Szulim, na pewno bliżej mogliście poznać temat dotyczący eko toreb, które nie tylko są wygodne i pojemne, ale chyba ich największą zaletą jest fakt, że każda z nas może zamówić spersonalizowaną torbę - z dowolnym napisem. 

Także, jeśli jeszcze nie słyszałaś o Letter Bag - koniecznie odwiedź ich fanpage! Ja czekam właśnie na swoją torebkę, którą oczywiście wam pokażę :) 

A tutaj przykładowe projekty : 


5 komentarzy:

 1. Podobają mi się :) mogę wiedzieć jaki koszt takiej eko torby?

  OdpowiedzUsuń
 2. O BOŻE ! Ta Are You Mine? jest piękna, nie wytrzymię zaraz hahhaahha chyba chcę taką na Boże Narodzenie :D

  http://littleworldnessy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. R U MINE - Arctic Monkeys
  Kocham <3!!

  OdpowiedzUsuń